Systemy online

Tworzymy dedykowane rozwiązania dla małych i średnich Firm

Tworzymy systemy i aplikacje w oparciu o technologie webowe dedykowane dla małych i średnich przedśiębiorstw. Tworzymy między innymi takie rozwiązania jak:

 • Firmowa książka kontaktowa
  Jest to idealne rozwiązanie dla Firm, których nie stać na wprowadzenie takich rozwiązań, jak na przykład MS Exchange. Dodatkowo integrujemy tego typu rozwiązania z różnymi funkcjonalnościami, jak np. wysłanie masowych wiadomości SMS do pracowników.
 • Checklista / Lista zadań
  To świetne rozwiązanie zarówno wewnątrz poszczególnych działów Firmy, jak i dla całej Firmy. Świetnie sprawdza się, przy stanowiskach o dużej rotacji, oraz tam, gdzie praca wymaga wykonywania codziennie wielu rutynowych czynności.
 • Stany magazynowe
  Dzięki temu możesz globalnie zarządzać stanami magazynowymi i przykładowo zbierać zgłoszenia braków w jednym miejscu. Świetne rozwiązanie dla małych sklepów bez większego systemu zarządzania, aby móc łatwo uzyskiwać informacje o potrzebie uzupełnienia braków.

Projektowanie Stron Internetowych

Wykonujemy profesjonalne i w pełni responsywne projekty stron internetowych.

 • ETAP I

  Spotkanie

  Omawiamy wspólnie Państwa potrzeby oraz przedstawiamy nasze możliwości w tym zakresie. Zbieramy od Państwa wszelkie informacje konieczne do wykonania wyceny pracy. Na tym etapie nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.

 • ETAP II

  Wycena

  Maksymalnie tydzień po spotkaniu przedstawiamy Państwu wycenę projektu w podziale na poczególne etapy. W tym momencie muszą Pąństwo podjąć decyzję o akceptacji kosztów pierwszego etapu, którym zazwyczaj jest realizacja makiet graficznych strony internetowej.

 • ETAP III

  Makiety

  Grafik wykonuję dla Państwa makiety dla ustalonych wcześniej rozdzielczości strony. Dokonują Państwo korekt, po to, by nasz programista mógł później stworzyć na ich podstawie stronę. Na tym etapie dycydują Państwo czy przerywamy współpracę i zatrzymują Państwo zakupione makiety, czy kontuujemy współpracę.

 • ETAP IV

  Korekta wyceny

  Na tym etapie weryfikowana jest wycena początkowa pracy programisty, jeśli naniesiono sporo zmian względem grafiki i mają one przęłożenie na pracę programistyczną.

 • ETAP V

  Końcowy projekt

  Programista wykonuję stronę na podstawie określonego wcześniej wyglądu i założonych funkcjonalności. Weryfikują Państwo projekt. Pierwsze poprawki programista wykona za darmo, każde kolejne są wyceniane indywidualnie. Ten etap powtarzany jest do momentu, aż uznają Państwo, że jest zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Pomoc IT

Wielu nam zaufało

Skupiamy się na wsparciu głównie małych i średnich przedsiębiorstw. Prowadzimy zdalną pomoc dla pracowników Firm w przypadku wystąpienia incydentów. Wykonujemy również stałe usługi nadzoru nad Firmową infrastrukturą, m.in.: aktualizacje stacji roboczych, nadzór nad oprogramowaniem antywirusowym, stanem usług, serwerów itp. do każdego z klientów podchodziy indywidualnie i wspólnie dobieramy najlepsze rozwiązanie. Chętnie spotkamy się i zweryfikujemy Państwa potrzeby IT. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Media społecznościowe

powierz nam swój profil!

Prowadzimy również profesjonalną obsługę profili w mediach społecznościowych. Obecnie profile firmowe w mediach społecznościowych są podstawowym narzędziem reklamy, komunikacji z klientem oraz dbania o wizerunek Firmy. Umów sie z nami na spotkanie, omówmy wspólnie Twoje potrzeby i Twoją wizję własnej marki, bądź Firmy. Być może nasze spojrzenie pozwoli Ci pozyskiwać wielu nowych klientów, a wizerunek Firmy poprawi się.
Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do Nas

Formularz kontaktowy